Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:57, 31.05.2019
Awaria związane z funkcjonowaniem instalacji elektrycznej są nie tylko uciążliwe, ale przede wszystkim zagrażają bezpieczeństwu domowników. Jednak nie tylko z powodu niewłaściwej działającej instalacji powinno się wezwać elektryka. Interwencji profesjonalisty wymagają także sytuacje nieawaryjne. Sprawdźmy zatem, kiedy wezwać elektryka, a kiedy można samodzielnie podjąć się jakiejś czynności.
2
13:41, 23.04.2019
Domową strefę wypoczynku bardzo łatwo powiększyć. Wystarczy mieć dobry pomysł na taras, aby stworzyć naturalne przedłużenie salonu i od wiosny do jesieni cieszyć się bliskością natury. Urządzenie tarasu może jednak sprawiać pewne problemy, ponieważ trzeba zadbać nie tylko o funkcjonalność, ale również o kwestię estetyki. Każdy, kto zastanawia się, jak urządzić taras, aby stał się miejscem wyjątkowym, musi przemyśleć kilka rzeczy.
14:08, 11.04.2019
Wraz z końcem PRL bieżnikowanie opon nie odeszło do lamusa. Wręcz przeciwnie! Obecnie bieżnikowanych jest około 20 procent opon do ciężarówek oraz blisko 5 procent opon do samochodów osobowych. Stosowane są przy tym nowoczesne technologie.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
REKLAMA
© niegowa365.pl | Prawa zastrzeżone