Zamknij
REKLAMA

Wyróżnienie dla Krzysztofa Szota

19:12, 19.06.2019 | D.D
Skomentuj Wyróżnienie dla Krzysztofa Szota / Niegowa
REKLAMA

Wyróżnienie dla Krzysztofa Szota

Wyróżnienie dla Krzysztofa Szota
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu w Myszkowie radni złożyli podziękowania za pracę nad przygotowaniem do Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o „Czarne Diamenty”.
 
Krzysztof Szot to utytułowany pięściarz z powiatu myszkowskiego, ośmiokrotny mistrz Polski, ćwierćfinalista Mistrzostw Świat i Europy. Obecnie jest trenerem kadry narodowej kadetów. Pod jego okiem wyrastają przyszli mistrzowie. 
Rada Powiatu uhonorowała jego dotychczasowe osiągnięcia i przede wszystkim fakt, że dzięki jego staraniom turniej o „Czarne Diamenty” znów zawitał do Myszkowa.
W imieniu Rady podziękowania złożyli starosta myszkowski Piotr Kołodziejczyk i przewodniczący Rady Powiatu Wojciech Picheta.
Przewodniczący odczytał okolicznościowy list gratulacyjny:
„W imieniu mieszkańców i samorządu Powiatu Myszkowskiego pragniemy najserdeczniej podziękować Panu Trenerowi za wspaniałe przygotowanie i koordynację przebiegu Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o „Czarne Diamenty”, a także opiekę nad zawodnikami reprezentującymi nasz powiat i region w zmaganiach turniejowych.
Zarówno Pańska wspaniała kariera sportowa, uwieńczona wieloma sukcesami na arenach Polski – wywalczenie osiem razy mistrzostwa kraju – jak i międzynarodowych na Mistrzostwach Świata i Europy, a także piękna ścieżka osiągnięć w boksie zawodowym – są dla nas wszystkich powodem do dumy i radości. 
Jako zawodnik i obecnie jako trener kadry polskich młodych bokserów jest Pan wzorem do naśladowania dla wielu adeptów bosku. 
Dzięki Pańskiemu zaangażowaniu w rozwój sportu i wychowanie nowego pokolenia pięściarzy, w Powiecie Myszkowskim panuje dobry klimat dla boksu, a zawodnicy reprezentują bardzo wysoki poziom.
Za wszystkie Pańskie osiągnięcia i zaangażowanie w powrót Turnieju o „Czarne Diamenty” do Myszkowa – jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy i życzymy wielu sukcesów w karierze trenerskiej.”

[Powiat Myszkowski]

(D.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA